QNET MANCHESTER CITY KADIN FUTBOL TAKIMININ DA SPONSORU OLDU

Yaşanacak bir hayat’ konseptiyle 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösterdiklerini söyleyen QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, “İnsanların yaşamlarını daha sağlıklı ve daha iyi sürdürmesi için ürünler sunuyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz” dedi. Doğrudan satış alanında faaliyet gösteren QNET’in bu vizyonla sporu desteklemeyi misyon olarak belirlediğini belirten Geyik, “Sporun enerji veren, sağlıklı yaşamayı teşvik eden, heyecanlı, kişiyi başarıya iten motivasyon gücü QNET’in yaklaşımıyla örtüşüyor. Bu nedenle tüm dünyada sporu ve sporcuyu destekliyoruz” diye konuştu. 

Global strateji 

Kitleleri peşinden sürükleyen ve tüm dünyada en çok izlenen spor olan futbolun, QNET’in sponsorluk çalışmaları yürüttüğü alanların başında yer aldığını ifade eden Geyik, şu bilgileri verdi: “2014 yılında Manchester City’nin resmi doğrudan satış sponsoru olan  QNET, bu yılda takımı yalnız bırakmadı ve sponsorluğunu 6 yıl daha uzattı. QNET, artık Manchester City Kadın Futbol Takımı’nın da sponsoru oldu. Dünyada özellikle de dezavantajlı kadınların girişimci olması için onları destekleyen çalışmalar yürüten QNET bu anlamlı sponsorlukla global stratejisini de taçlandırdı.”

‘Kızlar da futbol oynar’

Türkiye’de QNET olarak amatör sporcuları destekleme yönünde karar aldıklarını açıklayan Cem Geyik, şöyle konuştu: “Özellikle yarınımızı emanet ettiğimiz gençlerimizin kendi ayakları üzerinde duran güçlü bireyler olmasını önemsiyoruz. Sporun da gençleri yüreklendirmede itici güç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle geçtiğimiz yıl Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Sevgi Evleri İstanbul Şubesi erkek voleybol takımına, bu yıl da kız futbol takımına sponsor olduk. ‘Kızlar da futbol oynar’ dedik. Sahaya indik, kızların da erkek sporu futbolu başarabileceklerini desteklenirlerse de uluslararası başarıya ulaşabileceklerini göstermek istedik.’QNET’in, 2010 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösterdiğini hatırlatan Geyik, şu bilgileri verdi: “130 bine yakın bağımsız temsilcimiz bulunuyor. QNET’in misyonunu, vizyonunu doğru anlatmak spor sponsorluklanmızla daha kolay oluyor. Satışlarımızda da olumlu yönde büyüme var. Özel saat markamız Bemhard H. Mayer’in Manchester City sponsorluğumuz sayesinde satıştan yüzde 100 artış gösterdi.” 

Formula 1’e destek

QNET’in bunların yanı sıra Afrika Futbol Konfederasyonumun (CAF) Şampiyonalarının da sponsorluğunu üstlendiğini kaydeden Geyik, şöyle devam etti: ‘Yine hız ve heyecanı birleştiren Formula 1’de sponsorluklar yürütüyoruz. Marussia F1 Takımı ve genç yarışçı Pavan Ravishankar QNET’in destekleriyle başarılarına devam ediyorlar. Tüm bu çalışmalar QNET’in marka bilinirliğine büyük bir katkı sağlıyor. Bağımsız temsilcilerimizin, potansiyel müşterilerimize ulaşmasında köprü görevi üstleniyor. QNET’in ürün satışlarını da pozitif yönde etkiliyor.”

QNET Hakkında

QNET, Avrupa ve Amerika’dan aldığı doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Dünya çapında 10 milyona yakın bağımsız temsilcisiyle 100’e yakın ülkeye ulaşan QNET, 2010 yılında Türkiye’ye adım attı. Bugün QNET Türkiye, 135 bin bağımsız satış temsilcisinden oluşan güçlü bir networke sahip. Doğrudan satış sektörünün en önemli listeleri arasında gösterilen 100 Solid Top MLM Companies listesinde yer aldı.   2015 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsor olan QNET, Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur.  QNET Türkiye, 2014 yılında 8. Süper Kupa karşılaşmasının sponsorluğunu üstlendi; aynı zamanda TEGV, Koruncuk ve TOÇEV vakıfları ile işbirlikleri gerçekleştirdi. 2017 yılı Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Voleybol Takımı sponsor olan QNET Türkiye, 2018 yılı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı sponsorudur.

 ‘Dünyaya değer katmak için kendini geliştir’ felsefesi ile hareket eden QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Bernhard H Mayer ve QNETCity saatleri, HomePure Nova su arıtma cihazı, Airpure hava temizleme cihazı, Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Swiss e Learning Institute uzaktan eğitim platfomu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir