GÜNDE 2 LİTRE “Pİ SUYU” İÇİN

Günümüzde çevresel kirlilikten dolayı su içmek kadar içtiğimiz suyun kalitesi de artık çok önemli. Japon bilim adamlarının bulduğu ve ‘yaşayan su’ olarak tanımladıkları Pi-suyu, insan vücudundaki sıvıya en yakın su olma özelliği nedeniyle daha sağlıklı kabul ediliyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücudun denge mekanizmasına olumlu katkı sunan Pi-suyu’nu QNET Sağlık Danışmanı Uzman Diyetisyen Işın Sayın da öneriyor.

Dünyada pek çok rahatsızlık yanlış beslenmekten ve sağlıksız su içmekten kaynaklanıyor. QNET Sağlık Danışmanı Uzm. Diyetisyen Işın Sayın günde 2 litre su içmenin önemini vurgulayarak şunları söylüyor: “Suyun hayatımızdaki önemi büyük. Sağlıklı bir beden için günde iki litrenin altında su içilmemesi gerekiyor. Fakat içtiğimiz suyun kalitesi de büyük önem taşıyor. Günümüzde su içmeye çalışırken sudan bulaşan hastalıklarla sağlığımızı kaybetmek de olası. Bu nedenle içtiğimiz suyun güvenilir kaynaklardan arıtılarak gelmesini öneriyorum. Doğru su arıtma sistemleri kullanılarak su içindeki zararlı maddelerden kurtulurken, minerallerle zenginleştirilmiş, temiz ve güvenli suya ulaşabilirsiniz. Hatta daha da iyisi Pi -suyu içebilirsiniz” diyor.

Home Pure Nova sudaki oksijenin olumsuz etkilerini yok ediyor”

QNET’in yeni geliştirdiği 9 filtreye sahip “Home Pure Nova” Su Arıtma Cihazı kaliteli ve uygun mineralli suyu sizlere sunuyor. Genel sağlığımız için su içerisinde aktif oksijenin olumsuz etkilerini yok eden, özel teknolojisiyle içme suyunu Pi-suyuna çeviren su arıtma cihazı; su içerisindeki zararlı maddeleri ayrıştırırken, insan sağlığı için yararlı mineralleri de eklemiş oluyor. Diyetisyen Işın Sayın; “Pi-suyunu canlı vücut suyu anlamında kullanıyoruz. Pi-suyu, bitkinin çiçek açmasını tetikliyor. İnsan vücudundaysa bağışıklık sistemini harekete geçiriyor, bu nedenle yoğun çalışma temposuna sahip, yeterli ölçüde spor yapamayan şehir insanı için Pi-suyunu tüketmek oldukça önemli” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir