SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE ZAMAN EN DEĞERLİ HEDİYE!

QNET için İsviçre’de özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer kadın ve erkek saatleri ile sevgililer gününde şık ve zarif bir hediye alternatifi sunuyor…

Sınırlı sayıda el işçiliğiyle üretilen Bernhard H. Mayer saatleri 14 Şubat’ta kalbi aşk için çarpanlara zamanı değerli kılıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü ‘nde Bernhard H. Mayer ® Iris Chronograph Watch- Deep Blue modeli ile zamanın ve tarzın özüne değer verenlere mükemmeli hediye edin. Koyu mavi deri kordonu ve eşsiz görünümlü çelik kasası ile sevgilinizin eşsiz hissetmesini sağlayın. Güçlü görünmeyi seven aşıklar için tasarlanan Iris Chronograph Watch – Deep Blue ile her anında yanında olmak istiyorum mesajı verin.

Hayatı hızlı yaşayan, zamanın ritmiyle tempo tutan kadınlar, rose gold deri kordonu ve altın rengi kasası ile Bernhard H. Mayer ® Iris Chronograph Watch – Rose Gold modelini çok sevecek. Zamanı hızlı yaşayan, güçlü ve zarif kadınlar için özel olarak üretilen Irıs Chronograph Watch – Rose Gold, sevgililer gününde sevginize mükemmel bir hediye seçeneği olacak. 

Bernard H. Mayer Saatlerine www.qnetturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

QNET Hakkında

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in 20 yıllık geçmişinde e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu.

QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, bu yıl da aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. ‘Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir’ (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi erkek voleybol takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Naturtres Şampuan ve Duş jeli serisi  ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Brille Premium ağız bakım ürünleri, lüks Bernhard H Mayer saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı Swiss e-Learning Institute uzaktan eğitim platformu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir