SAÇLARINIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGICA HAZIR MISINIZ?

Yaşanacak bir hayat konseptiyle 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren doğrudan satış şirketi QNET’in yeni koleksiyonu Naturtres’in saç ve vücut bakım serisiyle şimdi kendinizi şımartma zamanı!

Güneşin etkisini hissetmeye başladığınız bugünlerde saçlarınıza ve cildinize özel bakım sağlayan QNET’in yeni koleksiyonu Naturtres; hindistan cevizi ve argan yağlı; çay ağacı ve limon özlü doğal içerikli saç ve duş jeli ürünleriyle günlük bakımınızı keyifli hale getiriyor. Organik sertifikalı içeriklere sahip Naturtres, eşsiz kokusuyla da büyülüyor…

Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü Şampuan

Günümüz şehir hayatı kiri ve stresiyle nefes alamayan saç derisi zamanla kururken, kendisini korumak ve dengesini bulmak  isteyerek daha fazla yağ üretmeye başlıyor. QNET’in şimdi yağlı saçlar için yepyeni bir önerisi var. Ferahlatıcı ve dengeleyici etki sağlayan yeni Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü Şampuanı arındırıcı ve ferahlatıcı özelliğiyle derinlemesine temizlik sağlarken, hacim veren etkisiyle saçları matlaştırmadan bakımlı ve parlak görünmesini sağlıyor!

Naturtres Hindistan Cevizi ve Argan Yağlı Şampuan

Yaz aylarında güneşin etkisi ile daha fazla kuruyan saçlarınıza ekstra bakım sağlayan QNET’in yeni koleksiyonu Naturtres, Hindistan Cevizi ve Argan Yağlı Şampuanı, saç uçlarını besleyip güçlenmesine yardımcı olurken, saçların bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Hindistan cevizi yağı kendine has özel etkisiyle saç tellerinin nemlenmesine etki ederken, E vitamini ihtiyacını karşılayan argan yağı içeriği ile birleşerek kuru ve normal saçlar için nemlendirici etki sağlıyor. Naturtres Hindistan Cevizi ve Argan Yağlı şampuan, bu yaz vazgeçilmezleriniz arasında olmaya aday!

Naturtres Saç Bakım Kremi

QNET’in yeni koleksiyonu Naturtres Saç Bakım Kremi özel ve doğal içeriği ile saçlarınıza gerekli bakımı sağlıyor. İçeriğindeki hindistan cevizinin koruyucu ve nemlendirici etkisi saçınızı ağırlaştırmadan derinlemesine beslerken, yumuşaklık ve ışıltı sağlayan aynı zamanda E vitamini ihtiyacını karşılayan argan yağı ile saçlarınıza özenli bakım yaparak, saçların banyodan sonra rahatça açılmasını sağlıyor.

Cildiniz “Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü Duş Jeli ” dokunuşuyla yenilensin!

QNET Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü duş jelinin rahatlatıcı etkisiyle kendinizi spa salonunda masaj yaptırır gibi hissedeceksiniz. Cildinizi derinlemesine nemlendirip yumuşatan Naturtres Çay Ağacı – Limon Özlü duş jeli ile yaz aylarının tazeliği cildinize yansıyacak.

Cildinize Hindistan Cevizi ve Argan yağı mucizesi!

QNET Naturtres Hindistan Cevizi ve Argan Yağı Duş Jeli, Hindistan cevizinin tatlı kokusuyla banyonuzu keyfe dönüştürürken, E vitamini ihtiyacını karşılayan argan yağı vücudunuzu nemlendirerek besliyor. Bu ikilinin muhteşem uyumuna bayılacaksınız!

QNET Naturtres saç ve vücut Bakım Serisi’ndeki tüm ürünler; SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir. 

QNET Hakkında

QNET, Avrupa ve Amerika’dan aldığı doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Dünya çapında milyonlarca bağımsız temsilcisiyle 100’e yakın ülkeye ulaşan QNET, 2010 yılında Türkiye’ye adım attı. Bugün QNET Türkiye, 135 bin bağımsız satış temsilcisinden oluşan güçlü bir networke sahip. Doğrudan satış sektörünün en önemli listeleri arasında gösterilen 100 Solid Top MLM Companies listesinde yer aldı.   2015 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsor olan QNET, Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur.  QNET Türkiye, 2014 yılında 8. Süper Kupa karşılaşmasının sponsorluğunu üstlendi; aynı zamanda TEGV, Koruncuk ve TOÇEV vakıfları ile işbirlikleri gerçekleştirdi. 2017 yılı Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Voleybol Takımı sponsor olan QNET Türkiye, 2018 yılı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı sponsorudur.

 ‘Dünyaya değer katmak için kendini geliştir’ felsefesi ile hareket eden QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Bernhard H Mayer saatleri, HomePure Nova su arıtma cihazı, Naturtres Şampuan ve Duş jeli  ile  Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Swiss e Learning Institute uzaktan eğitim platfomu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.

İlgili Haberler:

https://www.lafmacun.net/Haber/saclarinizi-cay-agaci-ve-limon-ozlu-sampuan-ile-besleyin

http://mahmure.hurriyet.com.tr/alisveris/genel/saclariniz-icin-yeni-bir-baslangica-hazir-misiniz_1117732

http://www.emlaktafark.com/saclariniz-icin-yeni-baslangica-hazir-misiniz-92781.html

https://www.34volt.com/saclariniz-icin-yeni-bir-baslangica-hazir-misiniz-haberi-481101/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir