CIMIER İLE FUTBOL ZAMANI!

Manchester City’nin doğrudan satış sponsoru olan QNET, futbol tutkusuna atıfta bulunan yeni bir saat serisi çıkardı. İsviçre kalitesiyle tasarlanan ve el işciliğiyle üretilen Cimier markalı QNETCity Victory Saatleri, futbolun da zamansız olduğunun şık bir kanıtı…

Cimier’in büyük bir titizlikle ve ustalıkla ürettiği yeni QNETCity Victory Saatleri, lüksü milyonların tutkuyla bağlandığı spor futbolla birleştiriyor.

Erkeksi tasarıma sahip QNETCity Victory Saatleri, karbon fiber paslanmaz çelik kasası, çift kavisli safir cam yüzü ve kendine özgü seri numarasıyla kusursuzlukla dizayn edildi.

‘Manchester City resmi üretim’ imzasıyla özel olarak tasarlanan Cimier QNETCity Victory Saatler, futbol heyecanını yaşam tarzıyla bütünleştiren erkekler için şık bir seçenek sunuyor. Manchester City’nin sahadaki azminden, seyir zevkinden ilham alan yeni seriye, QNET’in resmi sitesi www.qnetturkiye.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

QNET Hakkında

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in 20 yıllık geçmişinde e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu.

QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, bu yıl da aynı klubün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. ‘Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir’ (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi erkek voleybol takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Naturtres Şampuan ve Duş jeli serisi  ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Brille Premium ağız bakım ürünleri, lüks Bernhard H Mayer saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı Swiss e Learning Institute uzaktan eğitim platfomu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir