BAHARIN RENKLERİ COULEURS BY QNET İLE MAKYAJINIZA EŞLİK ETSİN!

Havaların ısınmaya başlaması ile doğadaki hareketlilik arttı. Grili havalar yerini aydınlığa ve canlı renklere bırakıyor. Baharın geldiği şu günlerde Couleurrs by QNET’in renkleri makyajınızı da renklendirmeye hazır!

Güneşin yüzünü göstermeye başlaması ile makyaj stilleri değişmeye başladı. Baharın gelmesiyle renklenen doğaya atıfta bulunan makyajlar yine çok moda. Couleurrs by QNET ürünleri ile yanaklar daha kırmızı, göz kapakları şimdi daha da parlak.

QNET Sağlık ve Güzellik Uzmanı Sunny Shaper, uzun cat eyelinerı bırakıp daha düz çizgilerin 2017’de makyaj severleri beklediğini söylüyor. Shaper; “Metalik görünüm, kırmızı ruj gibi klasikler bu sene de çok moda. Son yılların yükselen trendi ışıldayan cilt bahar aylarında da etkisini sürdürecek” diye ekliyor.

Allık Fırçalarınızı Kuşanın!

80’lerin renkli görünümü 2017 bahar makyajına selam duruyor. Couleurs by QNET’in Pembe Zehir allığı ile yanaklar utanmışçasına kızaracak. Yanaklardaki solgun görünüme elveda dedirten Couluers by QNET Pembe Zehir Allık ile özgüveninizi dışarı yansıtın!

Couleurs by QNET, 71.Pembe Zehir Allık

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 28 TL

Işıltınızı kaybetmeyin!

Cilt renginizi eşitlemenize, yüzünüzdeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmanıza yardımcı olan Couleurrs by QNET Parıltılı Pudra, teninizin daha canlı ve parıltılı görünmesini sağlıyor. Sıcakların artmasıyla daha çabuk yağlanan cilt, Parıltılı Pudra ile matlaşmadan kontrol altına alınabilecek.

 Couleurs by QNET, 82. Parıltı Pudra

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 27 TL

Bahar aylarına QNET ile 80’ler etkisi !

Couleurs by QNET’in Gökyüzü Etkisi’nin mavi ve tonlarını içeren far paleti ile 80’lerin renkli makyajı ve metalik görünümü bahara damga vuracak. Mavinin dört farklı tonunun yer aldığı far paleti ile bahar renkleri size eşlik edecek.

Couleurs by QNET,  52. Gökyüzü Etkisi Far

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 32

Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen Couleurs by QNET “Animal Testing Declaration” belgesini taşıyor. Couleurs ürünlerine ulaşmak isteyenler, e-ticaret platformu www.qnetturkiye.com.tr adresini ziyaret ederek hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir